kk.jpg

O MNIE

Jestem absolwentką psychologii o specjalności klinicznej, którą ukończyłam na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym we Wrocławiu oraz Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, gdzie odbyłam czteroletnie szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie Psychologii Transportu z elementami psychodiagnostyki.
Ponadto zrealizowałam szkolenie z psychoterapeutycznej opieki okołoporodowej, zatem zapraszam na konsultacje mamy w okresie ciąży bądź po porodzie, borykające się z różnymi trudnościami związanymi czy to z porodem, czy w relacji z maluszkiem.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam w dziennych i stacjonarnych oddziałach psychiatrycznych, m. in. w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed oraz w prywatnych poradniach zdrowia psychicznego we Wrocławiu. Współpracowałam również z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Obecnie poza prowadzeniem badań psychologicznych i psychoterapii, obejmuję także opieką psychologiczną pacjentów w Ośrodku Opieki Paliatywnej i Hospicyjnej. W trosce o jak najwyższą jakość procesu terapeutycznego poddaję swoją pracę regularnej superwizji u specjalistów związanych z Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

PRZYJDŹ

ul. 1 Maja 78, Kąty Wrocławskie
ul. Dąbrowskiego 34/48, Wrocław

ZADZWOŃ

+48 795 915 864

NAPISZ

kontakt@katarzynakuzma.com